9 Natūralūs ingredientai ir jų efektas.

Sudėtyje nėra alkoholio, cukraus, simetikono, natrio bikarbonato (soda), augalinių aliejų ar ekstraktų, kviečių, glitimo, sojų, pieno ir gyvūninės kilmės produktų taip pat dirbtinių saldiklių ar dažiklių.

chamomile

Ramunėlės
(Chamomilla)

Pasižymi raminančiu poveikiu, slopina diegliukų sukeliamus simptomus, tokius kaip dirglumas, nervinė įtampa ar nerimas. Ramunėlės – viena iš geriausių ir dažniausiai naudojamų priemonių nemigai ir nerimui gydyti ir ypatingai efektyvi, kuomet kūdikiui yra padidėjęs jautrumas skausmui.

fennel

Pankolis
(Foeniculum Vulgare)

Atpalaiduoja spazmus lygiuosiuose raumenyse, kurių yra vidaus organuose, tarp jų ir žarnyno sienelėse. Pankolis nuo seno yra naudojamas skrandžio veiklos sutrikimams gydyti bei kaip priemonė, padedanti pašalinti susikaupusias dujas bei virškinamojo trakto spazmus.

caraway

Kmynai
(Carum Carvi)

Jau daugiau nei 5000 metų efektyviai naudojami siekiant sumažinti dujų kaupimąsi žarnyne bei gydyti rėmens ir skrandžio veiklos sutrikimus. Kmynai yra plačiai žinomi kaip antispazminis augalas, padedantis pasireiškiant virškinamojo trakto spazmams.

peppermint

Pipirmėtė
(Mentha Piperita)

Puiki pagalba virškinimui, gerai žinoma dėl savo savybės pašalinti susikaupusias dujas iš skrandžio ir žarnyno. Pipirmėtė taip pat veikia antispazmiškai bei skatina tulžies išsiskyrimą. Dar viduramžiais senovės gydytojai žinojo tai, ką patvirtino šiuolaikinis mokslas – tulžies išsiskyrimo didinimas bei pusiausvyros palaikymas yra būtinas skrandžio veiklos sutrikimams, įskaitant ir skrandžio rūgšties refliuksui, gydyti.

ginger

Imbieras
(Zingiber Officinale)

Raminančio poveikio natūralus vaistas virškinamajam traktui. Kaip ir pipirmėtė, imbieras teigiamai veikia skrandžio veiklą bei pasižymi antispazminėmis savybėmis. Taip pat tai labai veiksminga priemonė nuo pykinimo.

lemonbalm

Citrinų balzamas
(Melissa Officinalis)

Žinomas dėl atpalaiduojančio ir dujų kaupimąsi mažinančio poveikio. Taip pat veiksmingas gydant nemigą ar gerinant miego kokybę. Citrinų balzamas dar dažnai naudojamas kartu su pipirmėte esant sutrikusiai skrandžio veiklai.

aloe

Alavijas
(Aloe Socotrina)

Naudingas esant dujų kaupimuisi žarnyne, pilvo gurgimui ir spazmams bei diegliams prieš tuštinantis. Alavijas taip pat padeda sumažinti pilvo pūtimą ir skausmą kepenų srityje.

blackthorne

Dygioji slyva
(Prunus Spinosa)

Mažina pilve susikaupusių dujų spaudimą, kuris gali sukelti spazmus ir skausmą šlapimo pūslės srityje. Taip pat mažina spazminius dieglius ir atkuria normalią veiklą.

vegetable carbon

Augalinė anglis
(Carbo Vegetabilis)

Gerai žinoma dėl savo savybės pašalinti toksinus iš organizmo. Mažina dujų kaupimąsi, padeda esant skrandžio veiklos sutrikimams, pilvo pūtimui, spazmams bei raugėjimui.

Augalinė anglis (Carbo Vegetabilis) H.P.U.S

Augalinė anglis arba tiesiog anglis, yra labiausiai žemėje paplitęs elementas. Anglis – svarbus elementas; 18% žmogaus organizmo sudaro būtent anglis (vanduo sudaro apie 70% mūsų kūno). Homeopatijoje naudojama anglis yra Carbo Vegetabilis (Augalinė anglis) H.P.U.S. (Homeopathic Pharmacopeia of the United States) (JAV homeopatinė farmakopėja), gryna, natūraliai gaunama, nekancerogeninė augalinė anglis. Vaistuose naudojama anglis yra sumalama į smulkius, juodus, bekvapius ir beskonius miltelius. Anglis yra visiškai saugi vartoti. Veikimo principas yra paremtas adsorbcijos procesu, kurio metu anglis pritraukia kitas medžiagas į savo paviršių ir jas ten kaupia (šis procesas yra visiškai priešingas absorbcijai, kurios metu medžiagos yra sugeriamos ar ištirpinamos). Virškinamuoju traktu keliaujanti anglis adsorbsijos principu savo paviršiuje surenka toksinus ir teršalus. Šio proceso metu anglis taip pat adsorbuoja (t.y. pritraukia) dujas taip sumažindama dujų kaupimąsi, pilvo pūtimą ir dujų sukeliamus skausmus. Vėliau ši anglis visiškai pasišalina tuštinantis, tad dėl šios priežasties išmatos laikinai tampa tamsesnės. Kadangi augalinė anglis nepatenka į kraujotaką ir kūnas jos neabsorbuoja, ji neturi tiesioginio poveikio žmogaus organams. Tokio proceso metu anglis natūraliai ir lengvai pasišalina iš organizmo kartu su visomis dujomis ir toksinais, kuriuos surinko keliaudama žarnynu. Taigi anglis be abejonės yra viena iš geriausių žarnyno valymo priemonių, padedanti viso organizmo gijimo procese bei apsauganti nuo žarnyno infekcijų. Nuoroda - Amerikos medicinos asociacijos žurnalas.

Glicerinas

„Bespalvis, tirštos, panašios į sirupą koncentracijos, aliejaus pavidalo, bekvapis, labai saldus ir šiek tiek šiltas skystis“ – JAV farmakopėja “1870”. Naudojamas kaip natūralus konservantas, kaip alternatyva alkoholiui, kuris yra reikalingas vaistinėms žolelėms. Colic Calm vaisto gamyboje yra naudojamas aukščiausios rūšies maistinis augalinis glicerinas.